05-02-2018

Склад виконавчого комітету Срібнянської селищної ради 7 скликання

1. Желіба Віталій Миколайович – перший заступник селищного голови

2. Шуляк Володимир Павлович ̶  заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики;

3. Мартинюк Ірина Іванівна – секретар селищної ради;

4. Глюзо Ірина Михайлівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради;

5. Панченко Олена Василівна – голова районної ради;

6. Волуй Віктор Олександрович – в.о. старости на території Савинського старостинського округу:  тел. (04639) 2-71-31

7. Маснуха Анатолій Миколайович - в.о. старости на території Сокиринського старостинського округу:  тел. (04639) 2-55-31

8. Коваленко Олександр Михайлович -в.о. старости на територі Калюжинського старостинського округу: тел. (04639) 2-56-31

9. Матійко Олександр Володимирович - в.о. старости на території Горобіївського старостинського округу: тел. (04639) 2-73-42

10. Бринза Ігор Михайлович - в.о. старости на території Карпилівського старостинського округу:  тел. (04639) 2-44-42

11. Остапенко Юрій Олександрович - в.о. старости на території Харитонівського старостинського округу: тел. (04639) 2-81-31

12. Ковальов Михайло Олександрович - в.о. старости на території Гриціївського старостинського округу: тел. (04639) 2-85-31

13. Дейнека Іван Васильович - в.о. старости на території Гурбинського старостинського округу: тел. (04639) 2-96-31

14. Хропост Віктор Миколайович - в.о. старости на території Дігтярівського старостинського округу: тел. (04639) 2-33-31

15. Курінець Віктор Григорович - в.о. старости на території Олексинського старостинського округу: тел. (04639) 2-19-31

16. Білик Сергій Григорович – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА;

17. Пиндюра Жанна Миколаївна – директор Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

18. Сорока Аркадій Олексійович – начальник відділу у Срібнянському районі міжрайонного управління у Варвинському та Срібнянському районах головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області;

19. Фанта Михайло Васильович – заступник головного лікаря КНП "Срібнянська ЦРЛ";

20. Крекотень Галина Миколаївна – начальник фінансового відділу районної державної адміністраціїї;

21. Столяренко Леонід Михайлович – пенсіонер;

22. Савченко Володимир Миколайович – в.о. начальника Срібнянського міжрайонного управління Головного управління держпродспоживслужби в Чернігівській області;

23. Беребенець Сергій Миколайович - начальник земельного відділу СТОВ «Батьківщина»;

24. Хмарський Микола Никифорович- пенсіонер.