З нагоди 22-річниці Чернігівського земляцтва

18-01-2018
Подія

12 січня у Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулися чергові збори громадської організації «Товариство «Чернігівське земляцтво у м. Києві». Форум зібрав разом представників осередків організації, керівників органів виконавчої влади і самоврядування, народних депутатів України, відомих діячів культури, науки і мистецтв родом із Чернігівщини. 

На зборах Чернігівського земляцтва побувала і делегація Срібнянщини, яку очолювали голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко та голова районної ради ОленаПанченко. Вперше учасником культурної програми зборів став колектив художньої самодіяльності Подільського сільського будинку культури «Подоляни» (керівник Антоніна Крекотень) -дипломант конкурсу «Фольк-music». 

Перш за все учасники зборів пом’янули поіменно всіх воїнів АТО з Чернігівщини, які загинули на сході України, учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. 

Потім присутні в залі переглянули документальний фільм про історію та культуру Чернігово-Сіверщини, а також про основні напрямки роботи, досягнення і здобутки в діяльності товариства «Чернігівське земляцтво» та його районних відділень. 

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, активну просвітницьку і громадську діяльність, що сприяє підвищенню ролі й авторитету Чернігівщини в Україні голова обласної ради Ігор Вдовенко та обласної державної адміністрації Валерій Куліч вручили голові столичного Чернігівського земляцтва Віктору Ткаченку відзнаку «Почесний громадянин Чернігівської області». Ця почесна нагорода присвоєна Віктору Вікторовичу відповідно до рішення Чернігівської обласної ради від 7 грудня 2017 року, яке депутатський корпус представницького органу одностайно ухвалив за підсумками рейтингового он-лайн опитування, під час якого десятки тисяч земляків віддали за нього свої голоси. 

У свою чергу володар почесного звання подякував усій чернігівській громаді за довіру, підтримку й високу оцінку його діяльності. 

Звертаючись до учасників зборів, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, зокрема, зазначив: «Сьогодні ми з гордістю відзначаємо, що Чернігівське земляцтво у Києві – потужна громадська організація, яка активно діє, розвивається, має високий авторитет і вплив на суспільне життя». 

А після – вручив символічний подарунок Чернігівському земляцтву й почесну грамоту облдержадміністрації голові правління ГО «Застава», члену Менського відділення ГО «Товариство Чернігівське земляцтво» Анатолію Солянику. 

Офіційна частина зборів завершилася підписанням Угоди про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою і радою «Товариства «Чернігівське земляцтво». Після цього розпочалися дружні зустрічі земляків по куренях.