ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі палива (Бензин А-95), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

28-02-2023

 

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія: Срібнянська селищна рада, ЄДРПОУ 04412573, адреса: смт Срібне, вул. Миру,54

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Бензин А-95 за кодом ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти на 2023 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  UA-2023-02-27-003163-a                     

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 150000,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами (info@vseazs.com),також з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

Розмір бюджетного призначення: 150 000,00 грн. згідно з Кошторисом  сесії від 23.12.2022 р «Про бюджет Срібнянської селищної територіальної громади на 2023 рік»_. Розрахунок потреби на пальне у 2023 році підтверджений розрахунками планово-фінансового відділу з економічним обґрунтуванням на використання пального, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на пальне у 2022_ році на транспортні засоби, безопили, бензокоси – 4375 л.

— забезпечення суворого режиму економії пального у плановому періоді – 1375 л.

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне в кількості 3000 л. з бюджету протягом бюджетного періоду

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання —  по 31.12.2023 р.

 

 За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

 

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927. Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника (відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово), надається перевага постачальнику, який  в частині здійснення поставки згідно з адресою та місцезнаходженням АЗС знаходиться у межах території Срібнянської територіальної громади.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та відшкодування збитків у разі порушення умов договору (відповідно до умов тендерної документації та проекту договору про закупівлю).

 

Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».