«МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

24-05-2023

У рамках проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» заклади загальної середньої освіти громади взяли участь у виставці.

Цьогоріч конкурс орієнтований на привернення уваги до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

Вікова категорія учасників: молодша група (6-10) років, середня група (11-14 років), старша група (15-18 років).

Теми малюнків: «24 лютого… Україна в боротьбі», «Україна в кордонах 1991 року», «Незламна нація», «Україна – багатонаціональна держава», «Соціальні права та свободи».

Переможцями серед учнів молодшої групи стали роботи  Близнюка Ратибора (Срібнянська ЗОШ), Коломійця Назара (Дігтярівська ЗОШ), Сотченка Єгора (Сокиринська ЗОШ).

Кращими в середній групі визнані 2 малюнки Сергієнко Святослави (Срібнянська ЗОШ) та Мажуги Яни (Дігтярівська ЗОШ).

У старшій групі відзначені доробки Заскалько Євгенії та Маріненко Сніжани (Срібнянська ЗОШ), Остапенко Анастасії (Карпилівська ЗОШ).

На виставку малюнків дітей закладів загальної середньої освіти громад Прилуцького району направлені до Управління соціального захисту населення  Прилуцької районної державної адміністрації роботи здобувачів освіти Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюка Ратибора,Сергієнко Святослави та Заскалько Євгенії.

Дякуємо юним художникам за участь, щиро вітаємо переможців, бажаємо всім зростати та творити під мирним небом нашої України!