Мобільна медична команда активно працює в Срібнянській громаді

12-02-2024

З  січня  2024 року в межах проєкту “Інновації для подолання епідемії ВІЛ” розпочалася реалізація напряму з покращення доступу населення Варвинської, Срібнянської та Талалаївської громад до медичних послуг. Ця діяльність триватиме до вересня 2024 року. Проєкт впроваджує благодійна організація “Чернігівська МЕРЕЖА” у тісній співпраці з Громадами.

Щотижня в громади будуть приїздити мобільні медичні команди, кожного вівторка - у Варвинську, кожної середи - в Талалаївську, четвер – у Срібнянську громаду.

Під час роботи команд місцеві жителі можуть отримати консультації сімейного лікаря, медичної сестри, психолога, соціального працівника. Надалі жителів консультуватимуть і лікарі вторинної ланки.

У кінці січня та на початку лютого мобільна медична команда Срібнянської громади відвідала три населені пункти, а саме село Олексинці, Сокиринці та Калюжинці. Лікарі проконсультували 74 людини.

“В кожному селі ми бачили наскільки людям необхідна медична допомога більш вищого рівня, ніж місцевий ФАП. До нас приходили як із різними скаргами на здоров'я, так і просто поспілкуватися, адже війна лишає свій відбиток на кожному і людям необхідна комунікація. Більшість людей ми знаємо через те, що вони часто звертаються в нашу лікарню. Вразило те, що бабуся 1938 року народження із паличкою сама прийшла на прийом і після консультацій дякувала за можливість обстеження. І такі випадки трапляються нерідко. Це говорить про свідомість та відповідальність жителів нашої громади,” - ділиться враженнями Аліна Бочко, лікар мобільної медичної команди із Срібного.

Нагадуємо, що мобільні медичні команди будуть приїжджати у Срібнянську громаду кожен четвер.

Ваше здоров'я - у ваших руках! Потурбуйтеся про себе вчасно.

Здорова нація може пришвидшити перемогу.