Вітаємо переможців!

12-02-2024

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді у 2023 році провів Всеукраїнський конкурс навчально-дослідних земельних ділянок.

Конкурс проводився з метою розвитку мережі учнівських навчально-дослідних земельних ділянок у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, підвищення ефективності та якості дослідної роботи, задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні, залученні їх до практичної діяльності.

Так, за результатами І регіонального (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу навчально-дослідних земельних ділянок здобувачі освіти Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник роботи Наталія ХАРЧЕНКО) стали переможцями, а їх робота була направлена для участі у фінальному етапі конкурсу.

За підсумками фінального етапу Дігтярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів визнана призером конкурсу та нагороджена Дипломом ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за роботу «Вплив підживлення квіткових рослин на строки зацвітання, тривалість цвітіння та якість отриманого насіння».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!