Привітання селищного голови Олени ПАНЧЕНКО зі святом останнього дзвоника

31-05-2024

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас зі святом останнього дзвоника!

Незважаючи  на виклики сьогодення, ви гідно пройшли через складні випробування в умовах війни та успішно закінчили навчальний рік.     

Для випускників нашої громади сьогодні пролунає останній дзвоник. Вже наступного навчального року ви будете підкорювати нові вершини знань у вищих та  професійних навчальних закладах. Ви – майбутнє нашої країни. Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, наша Срібнянщина покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним. 

Бажаю вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності й пошуку, ініціативи. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Глибоко вдячна педагогам і батькам! Виховувати та навчати дітей нелегко, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці – найінтелектуальніша, найрозумніша та найзгуртованіша нація.

Бажаю всім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях, мирного неба та незламної віри у Перемогу!

Все буде Україна!

З повагою

Селищний голова                         Олена ПАНЧЕНКО