Шановні державні службовці Срібнянщини та ветерани державної служби!

23-06-2026

Щиро вітаю вас із професійним святом -  Днем державної служби!   

Ваша щоденна праця є запорукою стабільності, ефективного управління та розвитку нашої держави. Ви — обличчя влади, її голос і сила, яка стоїть на сторожі законності, справедливості та інтересів громадян.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, витримки, професійного зростання та нових досягнень. Нехай ваша відданість справі, патріотизм та сумлінність будуть гідно оцінені, а ваша праця завжди приносить задоволення й повагу людей!

З Днем державної служби України!

Слава Україні!

З повагою

Селищний голова                           Олена  ПАНЧЕНКО