Рішення виконавчого комітету від 18.11.2022 року

22-11-2022

Рішення виконавчого комітету від 18.11.2022 року:

 1. Про звіт про виконання бюджету Срібнянської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року. + Додаток
 2. Про затвердження рішення комісії з формування  пропозицій щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та надання згоди на перерахування коштів.
 3. Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Срібнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Срібнянської селищної ради на 2023рік + Фінансовий план КНП
 4. Про створення комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг
 5. Про встановлення доплати Марині ТРЕУС
 6. Про видалення зелених насаджень
 7. Про видалення зелених насаджень при проведенні заходів з благоустрою
 8. Про розгляд заяви гр. КРИВОГУЗА Р.М., жителя вул. Г.Шевченко 70, с.Горобіївка, Прилуцького району, Чернігівської області.
 9. Про розгляд заяви гр. ЛЯШКА П.М., жителя вул. Молодіжна 44 а, с.Васьківці, Прилуцького району, Чернігівської області.
 10. Про розгляд заяви гр. ПАВЛЮКА І.М., жителя вул. Довга 46, смт Срібне, Прилуцького району, Чернігівської області.
 11. Про розгляд заяви гр. ПАВЛЮКА М.М., жителя вул. Довга 46, смт Срібне, Прилуцького району, Чернігівської області.